سخن مدیریت

 • مهد کودک سلام کوچولو را در سال 1388 تاسیس نموده و خرسند از آن هستم که در طی یک دهه، موفق به دریافت چندین لوح تقدیر از سازمان بهزیستی کشور شده و همچنین مفتخر به ارائه چندین مقاله ، در دانشگاه های معتبر و سازمان بهزیستی کشور در حوزه کودک بوده ام. امیدار هستیم که خداوند متعال همچنان یار و یاور ما در هر چه بهتر و پر بارتر نمودن فعالیت های مجموعه سلام کوچولو در سالهای پیش رو نماید تا همچنان سربلند و قدرتمند در خدمت کودکان خوب سرزمینمان باشیم.
  مديريت مهد کودک سلام کوچولو
 • هر کودک خوشحال و خلاق امروز، جامعه برگسال متفکر و پویای آینده خود را خواهد ساخت. به عنوان یک دغدغه مند عرصه ی تعلیم و یاددهی کودک در پی به کارگیری راه های نوین و خلاقانه حهت پیش برد اهداف تعلیمی و یادگیرانه، راه های جدید آموزش کودک محور با هدف افزایش و تقویت IQ, EQ کودکان و همچنین رفع اختلالات یادگیری و ارتباطی کودک در محیطی کاملا آرام و شاد با توجه به استقلال کودکان در انجام فعالیت های خود با کمک و هدایت مربیان متخصص برای آنکه کودک ذهنیات خود را به عمل مبدل سازد و از آزمون و خطا نمودن نهراسد .
  مديريت مهد کودک سلام کوچولو
 • این بالقوه های ارزشمند با نگاهی مدبرانه و خردمندانه بالفعل های همیشه ماندگاری خواهند شد که نه تنها ضامن سلامت روان و رضایت درونی و اجتماعی خود کودکان در تمامی مرحل رشدی آن ها می شود بلکه دوران جوانی و میانسالی خوبی را با پیشینه خوب کودکی خود برای خود و جامعه خود به ارمغان خواهند آورد.
  مديريت مهد کودک سلام کوچولو
 • کودکی دوران تکرار ناپذیری از زندگی انسان است که در آن شور و نشاط، احساسات، خلاقیت و جستجوگری ناب موج می زند.
  مديريت مهد کودک سلام کوچولو